O Nas
Kim jesteśmy.

Firma Gamer Media to salon i serwis komputerowy. Prowadzimy sklep internetowy www.gamer.media.pl połączony ze sprzedażą detaliczną i serwisem komputerowym w Swarzędzu. Głównymi cechami wyróżniającymi nas jest zawsze dobra relacja z klientem, fachowa i miła obsługa. Lista odbiorców które zakupiły komputery naszej firmy daje klientom pewność i gwarancję, że zakupiony u nas sprzęt będzie im służył przez długi czas. Dbając o dobrą reputację sklepu oraz zadowolenie klientów, zdecydowaliśmy się sprzedawać jedynie produkty renomowanych firm światowych producentów.


Historia


Gamer Media Tomasz Nowicki to legalnie działająca firmą od 2006roku, początkowo zajmowaliśmy się sprzedażą gier i konsol video. Sklep systematycznie wzbogaca swoją ofertę o kolejne towary, produkty i usługi. Od 2007roku salon komputerowy serwis oraz biuro prowadzimy w Swarzędzu przy ul. Cmentarnej 4. W obecnej chwili Firma postawiła mocny nacisk na sprzedaż przez internet oraz powiększa zakres usług serwisowych.

 

Oferta


Posiadamy dla Ciebie wiele rozwiązań z zakresu całej branży IT. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z nasza ofertą.

Sprzedaż detaliczna wszystkich ważniejszych światowych producentów

sprzętu komputerowego
oprogramowania komputerowego
konsol i gier telewizyjno-komputerowych
sprzętu RTV i AGD
 

Komputer biurowy (do sklepy do biura) często pracuje osiem godzin dziennie dlatego musi być wytrzymały podzespoły są wykorzystywane dużo bardziej intensywniej niż w komputerach do przeznaczenia domowego.
Do biura projektów, reklamy 3D w tym przypadku kładziemy duży nacisk na maksymalną wydajność sprzętową, szczegółową rolę odgrywa praca dysku SSD gdzie uzyskujemy bardzo wysokie transfery zapisu i odczytu.
Gamer jeśli chcemy sobie pograć w gry to nie możemy oszczędzać na tych trzech podzespołach (Karta Graficzna, Procesor i Ram) tylko odpowiedni dobór tych elementów pozwoli Nam zagrać z najlepszymi ustawieniami graficznymi w ulubioną rozrywkę jaką jest wirtualny świat gier.
Świadczenie usług serwisowych (pogotowie komputerowe):

dokonywanie niezbędnych napraw urządzeń
konfigurowaniu urządzeń odpowiednio do ich przeznaczenia
konfigurowaniu sieci komputerowej
administracji sieci komputerowej
niezbednej instalacji i reinstalacji oprogramowania
tworzeniu kopii zapasowych systemu
konsultacjach i doradztwie co do funkcjonowania urządzeń oraz ich używania
doradztwie w sprawach rozszerzeń sieciowych, rozbudowy komputerów
 

    Przygotowaliśmy specjalna ofertę dla firm. Świadczymy usługi w zakresie opieki nad firmowym sprzętem usług serwisowych i konserwacyjnych sprzętu komputerowego oraz sieci komuterowych. Na telefon jesteśmy do dyspozycji Państwa od godz. 8:00 do 22:00. Klienci, którzy podpiszą z nami umowę upowążnieni są do zakupów z rabatem wszystkie zamówienia dostarczane są bezpłatnie do siedziby firmy włanym transportem. Cena opieki wliczona jest w miesięczny abonament , który ustalany jest indywidualnie z każdą firmą. 

Na wszelkie pytania chętnie odpowiemy pod numerem infolini 61 818 49 76. 


TOP